Kabusattack - Genel Web Forumu

Merhaba Arkadaşım ... :)

Forumumuza Hoşgeldin...

Forumdan Daha iyi yararlanmak istiyorsan üye olabilirsiniz :)

Üyelik Ücretsizdir ...

Merhaba Arkadaşım ... :)

Forumumuza Hoşgeldin...

Forumdan Daha iyi yararlanmak istiyorsan üye olabilirsiniz :)

Üyelik Ücretsizdir ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online, Program, Film, Dizi, Photoshop !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doğu Türkistan Diye bi yer var Duydunuzmu?

YazarMesaj
KaBuS 09
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
KaBuS 09

Doğu Türkistan Diye bi yer var Duydunuzmu? Empty
MesajKonu: Doğu Türkistan Diye bi yer var Duydunuzmu?   Doğu Türkistan Diye bi yer var Duydunuzmu? Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 1:13 pm

Çin’de, Çin’in batısındadır. Orada, Türkler yaşar. Kaç Milyon Türk’mü?
Yıllar önce, 100 Milyon üstü idi, şimdiler 21 Milyon deniliyor. Hiç fark yok değil mi?

Doğu Türkistan’ın zenginlikleri mükemmeldir. Hem yerüstü, hem yeraltı kaynakları açısından.

Çin’de, doğum oranı azaltıldı. Bunun nedeni, Çin’in nüfusudur. Ancak,Doğu Türkistan’da durum farklıdır. O kadar geniş topraklar, kullanılamamaktadır. Nedeni,nufüs azlığıdır.Ancak, bu doğum oranını azaltan yasalar bu topraklarda daha fazla ve daha sert uygulanmaktadır.

Davos zirvesini hatırladınız mı?

Doğu Türkistan için sesini çıkarmayanlar, Filistin için adeta volkan olmuşlardı!

Üstelik, Doğu Türkistan, daha önceki yazılarımı takib ederseniz, Filistin’den daha fazla zulüm görmektedir. Ancak, ses yok yetkililerden…

Geçen, Dtp’liler ile Mhp’liler göbek attılar Türkistan’da! Abdullah Gül’ün huzurlarında idiler beyefendiler!

Bir de anlaşma imzalandı. TİCARET ANLAŞMASI…
Çinliler yine Çinliliğini yapmıştı!

Bu olayın ardından Doğu Türkistan’da bir hafta içerisinde 140 Uygur Türk’ü şehit edildi. Pek çok Uygur kızıda kaçırıldı!

Şimdi sıkı durun! Bu sadece bir günün bilançosu!

Bir haftada tamı tamına 1000 Türk’ün canına kıyıldı!

Hükümet’ten ses yok, Medya ve Basın mensupları pkk’nın sözde mücadelesine verdiği desteğin çeyreğini göstermedi.

Pkk’ya destekten kasıt, bunların içlerinde barındırdıkları bazı Köşe-Yazamazların, "Vatan sevme karını sev.", "Pkk demokrattır. Barıştan yanadır.", "Bir çift kadın memesine Vatan’ı satarım." diye yazan ve dağa çıkıp onları övenlerdir!

Hükümet’e birşey demiyorum, onlar ellerini kollarını Çin ile ticaret antlaşması imzalayarak bağladılar. Artık attıkları hiçbir adım, Mehteran Yürüyüşünden öte olmayacaktır. Bugüne kadarda olmamıştır. Kerkük, Doğu Türkistan, Karabağ konusundaki gibi…

Doğu Türkistan’da bu katliamlar olurken, Türkiye’de neler oluyordu?
-Başbakan ve Muhalefet birbirine çatıyordu yine.
-Televizyon kanallarından birisinde, romanlar oynuyordu, diğerinde halaylar çekiliyordu.
-İnsanlar, yukarıdaki meseleler ile oyalanıyordu.
Peki, medya haberdar etmediği için suçlu mu?
Bugün, Doğu Türkistan’da katliam oluyor dediklerimden gelen cevaplar,

"Ay ne güzel." Bir bayan arkadaşım…
"" Bunu defalarca gönderende eski sınıf arkadaşımdır.

Bunlar gerçektir. Kimiside, cevap bile yazmadı. Sadece, bir kişi teşekkür etti.

Bu durumlarda, Medya’nın haber yapmamasını "Bir şey farketmeyecek." şeklinde haklı kılıyor.

Bugün, benim doğumgünümdür. Bugün olaylar sürüyor. Ancak, gerçek doğumgünümde, dündür. Nüfus cüzdanıma bugün olarak yazılmıştır. Bu "KATLİAM" da bana Doğu Türkistan hediyesi olmuştur. Tabi "mesaj" olarak.

Türkiye, diyelim ki Doğu Türkistan meselesine kulak verdi. Ne olacak? Lider mi var? Kimse bana Recep Tayyip Erdoğan lider olabilir demesin!

Sadece, kendi soydaşlarımıza karşı biraz daha duyarlı olalım.
Ben bunları yazarken, Doğu Türkistan’da halen Soydaşlarımız, 160 Türk’ün öldürülüp Uygur kızlarının kaçırılmasına karşı tepki vermekte ve "ŞEHİT" olmaktadır. Herkesi, sağduyuya davet ediyorum, soysuzluğa değil!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN!

Esenlikler…
http://www.kabus09.tr.cx

Doğu Türkistan Diye bi yer var Duydunuzmu?
1 sayfadaki 1 sayfası